Organizația județeană a Partidului Social Democrat a aflat cu tristețe de trecerea în neființă, prematur și după o lungă și grea suferință, a celui care a fost Dragoș Stoica, director al Sistemului de Gospodărire a Apelor Giurgiu.
Un om de o înaltă calitate morală, un excelent profesionist, Dragoș Stoica se lupta de ceva vreme cu o boală nemiloasă: leucemie. Acesta s-a stins din viață luni noapte, la un spital din Capitală.
A fost iubit și respectat de colegii din instituție, dar și de colaboratorii săi, și era omul care nu spunea niciodată „Nu pot” atunci când i se solicita sprijinul, mai ales la situațiile de urgență (inundații sau la intervențiile pentru deszăpezire).
DUMNEZEU SĂ ÎL ODIHNEASCĂ!
What's your reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0









