Cel puțin pentru această săptămână, toamna pare să își intre în drepturi. Temperaturi cu până la 15 grade mai mici în termometre, intensificări ale vântului și ploi se vor înregistra pe teritoriul județului nostru.
Pe lângă codul galben de ploaie pentru astăzi, când se așteaptă 20 – 25 de litri pe metrul pătrat, zilele care urmează nu sunt deloc încurajatoare din punct de vedere meteorologic.
Iată cum se prezintă, extins, pe toată săptămâna, buletinul meteo:

Astfel, după cele 24 de grade de astăzi, marți, miercuri și joi ne așteaptă temperaturi chiar și de 15 grade Celsius, dar și ploi.
Abia spre sfârșitul săptămânii vremea dă impresia că se va îmbunătăți, cu cele 20 de grade din termometre.
O.C.
What's your reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0









