Politica

LA MULȚI ANI, VICTOR PONTA!

Organizația județeană a Partidului Social Democrat îi urează astăzi lui VICTOR PONTA, cel mai bun premier pe care l-a avut România post-decembristă, ca și de acum înainte să aibă aceeași putere de muncă, să rămână ferm pe poziție în ceea ce privește viața românilor, să poată demonstra, alături de PSD,  că valorile social-democrației sunt valorile care pot duce la un nivel de trai mai bun al oamenilor de rând, să rămână același bun prieten al social-democraților giurgiuveni!

LA MULȚI ANI!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Politica