Social

„Casă” nouă, mobilier nou

liceu_7_Lucrările de reabilitare ale Colegiului Național „Ion Majorescu” sunt aproape de finalizare. Se lucrează intens la fațada clădirii, ultimele retușuri fiind făcute și la interior.

Și, așa cum îi stă bine oricărei noi „case”, și Colegiul urmează să primească mobilier nou, pentru toate cele douăzeci de săli de clasă. Toate acestea se vor întâmpla după ședința de consiliul local de joi, 24 iulie, când pe ordinea de zi a aleșilor locali se află un proiect cu această temă, de achiziționare a mobilierului nou și modern pentru sălile de clasă.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Social