Social

Cei patru „manageri” au rămas…trei!

În plin avânt liberal al deputatului Florian Nicolae și al echipei sale, în frunte cu „pretendentul” la scaunul de manager al Spitalului Județean de Urgență, poooc! o palmă și o piedică. Astfel, Ladislau Pick a fost înștiințat că va trebui să își ia adio de la concurs.

Din câte se pare, comisia de la Ministerul Sănătății i-a respins acestuia dosarul pe motiv că îi lipsesc o serie de documente legalizate.

În aceste condiții, în cursa pentru fotoliul de manager al SJU au rămas trei: Mihai Petre, Elena Dinu și Iulian Stoenescu.

O.C.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Social