În plin avânt liberal al deputatului Florian Nicolae și al echipei sale, în frunte cu „pretendentul” la scaunul de manager al Spitalului Județean de Urgență, poooc! o palmă și o piedică. Astfel, Ladislau Pick a fost înștiințat că va trebui să își ia adio de la concurs.
Din câte se pare, comisia de la Ministerul Sănătății i-a respins acestuia dosarul pe motiv că îi lipsesc o serie de documente legalizate.
În aceste condiții, în cursa pentru fotoliul de manager al SJU au rămas trei: Mihai Petre, Elena Dinu și Iulian Stoenescu.
O.C.
What's your reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0









