Politica

Marian Mina a demisionat

Președintele Consiliului Județean Giurgiu, Marian Mina, și-a dat demisia din funcția de vicepreședinte al Organizației PSD Giurgiu  respectând, în felul acesta,  decizia luată de conducerea partidului în privința membrilor cu funcții în conducere care vor ocupa funcții în administrația județeană.

După câștigarea alegerilor locale, președintele PSD Giurgiu, senatorul Niculae Bădălău, a declarat că e timpul ca în instituțiile publice să se facă administrație și nu politică așa cum s-a făcut pâna acum și care s-a dovedit a fi extrem de păgubos pentru dezvoltarea județului.

M.B

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Politica