Prima zi din noul an să ne găsească mai buni, mai puternici, mai ambițiosi, mai indulgenți și răbdători unii cu alții, dar mai exigenți cu noi înșine, mai veseli, mai calmi… pentru că totul vine din noi, din felul în care gândim și ne încredem în Dumnezeu.
La Mulți Ani și la multe gânduri bune!
What's your reaction?
Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0








