Politica

Mesajul senatorului social-democrat Niculae Bădălău, la cumpăna dintre ani

Deja în vacanță și cu gânduri de petrecere pentru noaptea dintre ani, cu planuri mari pentru anul ce urmează și cu bilanțul anului care ne spune grăbit “rămas bun!”, m-am oprit preț de câteva minute pentru a vă trimite mesajul meu de mulțumire si recunoștintă pentru tot ceea ce mi-ați oferit în anul 2015.
Vă mulțumesc pentru inspirație, energie, respect, maturitate, încredere, pentru răbdare și prietenie!
Vă doresc ca și în anul ce urmează să fiți sănătoși și apreciați, să îndrăzniți să visați și să luptați pentru proiectele și oamenii care vă fac să zâmbiți la sfârșitul fiecarei zile!

LA MULȚI ANI ! Să ne revedem cu bine în Noul An 2016!

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Politica