Social

Pe drumurile naționale se circulă normal, în condiții de iarnă

Zăpada și codul galben de ninsori nu i-au prins nepregătiți pe cei de la DRDP București.

Astfel, conform declarației directorului DRDP București, Marian Mina, la această oră se circulă normal, în condiții de iarnă, pe toate drumurile naționale din jurisdicția DRDP. De asemenea, drumarii sunt pregătiți să intervină, utilajele fiind pregătite să iasă în teren, iar cantitatea de material antiderapant aflată în depozitele direcției este suficientă pentru a se interveni în cazul în care va fi nevoie.

O.C.

What's your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Comments are closed.

More in:Social